Obowiązkowy egzamin szóstoklasisty z języka angielskiego

Od 2015 roku szóstoklasiści będą musieli zmierzyć się z nową formą egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej. Warto już teraz pomyśleć i zainteresować się, jakie wyzwanie czeka nasze pociechy w 6 klasie, już za 3 lata.

6kl

Tak będzie po zmianach:

Od 2015 r. egzamin ma trwać dwa dni. Uczniowie klas szóstych będą pisać egzamin podobny do tego, który obowiązuje w chwili obecnej (MEN nazwało go „egzaminem poznawczym”). Ma on również obejmować zagadnienia ze wszystkich przedmiotów. Nowością będzie egzamin z języka obcego, który ma się składać z zadań zamkniętych.

Aby wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i wytycznym ministerialnym, oferta dydaktyczna Szkoły Językowej Madison dostosowana jest do zmieniających się wymagań i potrzeb. Dlatego zachęcamy rodziców do zapoznania się z ofertą kursów i "zajęć zamkniętych" w małych grupach, podczas których dokładamy wszelkich starań, aby Wasze dzieci osiągały nie tylko lepsze wyniki w szkole, ale także uzyskały pewność siebie, niezbędną w swobodnym posługiwaniu się językiem obcym.