Wykład gościnny

Dnia 22 listopada Szkoła Językowa Madison gościła studentów z University of Illinois z wydziału Farmacji.

university illinois logo

W ramach wizyty w powiecie limanowskim i w naszej szkole, zorganizowane zostały interaktywne zajęcia z zakresu języka angielskiego medycznego w życiu codziennym. Studenci Szkoły Madison mieli możliwość nauczenia się wielu przydatnych zwrotów i słów, które wykorzystuje się na przykład podczas wizyty u lekarza. Pomimo, iż tematem zajęć były choroby - symptomy, zapobieganie i leczenie, obecnym osobom dopisywały humory i z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Dziękujemy gościom za pomyślną wizytę w naszej szkole i oczekujemy na kolejne spotkanie w przyszłym roku! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w galerii [zakładka zajęcia] lub na naszej stronie na Facebooku.