Baseball

W czwartek 19 maja miały miejsce zajęcia powiązane z nauką gry w baseball. Dzieci klas 3-6 z SP Kłodne, SP Tymbark i SP Piekiełko, które biorą udział w projekcie "Angielski - to lubię!" pod okiem instruktora próbowały swoich sił w, nieznanej tutaj, amerykańskiej grze. Jak się okazało, odbicie piłki kijem baseballowym wcale nie jest takie proste, choć byli i tacy, którym szło świetnie. Dzieci poznały zasady a następnie rozegrały krótkie mecze.

W Kłodnem drużyny walczyły między sobą, natomiast uczniowie z Piekiełka rywalizowali z rówieśnikami z Tymbarku, co powodowało, że gra była zacięta. Uczniowie zdobywali punkty w różnych konkurencjach które po zsumowaniu wskazały na zwycięzcę - drużynę z Piekiełka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy Pani Annie Dyląg za przeprowadzenie wspaniałych zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii - zakładka Projekt.