Aktualności

Warsztaty języka hiszpańskiego...

Przygodę z językiem hiszpańskim rozpoczęliśmy 7 marca 2011, a za nami już trzy spotkania. Uczestnicy warsztatów z optymizmem uczęszczają na zajęcia i w błyskawicznym tempie przyswajają zupełnie nowy język. W miniony poniedziałek odwiedził nas Jaime - native speaker z południa Hiszpanii, z którym uczestnicy warsztatów mięli okazję porozumieć się, mając jako narzędzie zasób słów i zrotów, które dotychczas poznali. Naturalnie, podczas rozmów nie zabrakło humoru - pytanie jednego ze studentów Jaka jest Twoja ideologia życiowa (po hiszpańsku) - zmieszany gość pozostawił bez odpowiedzi, ale z usmiechem na twarzy.

I cykl warsztatów to trymestr nauki, który obejmie merytorycznie m.in.:

flamencopodstawowe zwroty przywitanie/pożegnanie/zawieranie nowych znajomości, alfabet, określanie czasu,czasowniki regularne, przymiotniki i zaimki dzierżawcze, przyimki, czynności życia codziennego, części garderoby, dialogi w sklepie, części ciała, dialogi u lekarza, kultura i niuanse, o których należy wiedzieć odwiedzając Hiszpanię. Forma nauki polegać będzie na aktywnej implementacji nowo-poznanych struktur gramatycznych i językowych w mowie i piśmie oraz na zabawie z językiem, czyli kreatywnym "tworzeniu go" dzięki narzędziom przekazanym przez instruktora.

Kurs języka hiszpańskiego jest prowadzony w formie warsztatów.

Spotkania są raz w tygodniu po 3 godziny co razem daje 36 godzin lekcyjnych zrealizowanych w 3 miesiące. Koszt takiego 3 miesięcznego bloku kursowego wynosi 450 zł, czyli jedna lekcja kosztuje jedynie 12,50 zł. Spotkania są w każdy poniedziałek o godzinie 17.30.

Informacja o otrzymanym dofinansowaniu z Polskiego Funduszu Rozwoju

Dokumenty

Kontakt

+48 607 385 776
+48 533 847 239

Adres

Akademia Nauki Madison

ul. Jana Pawła II 19, 34-600 Limanowa