Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny 2010/2011 przyniósł nam wiele niespodzianek i radości związanych z tworzeniem coraz szerszego grona Zwolenników Madison. Dziękujemy wszystkim nowym kursantom za zaufanie i cieszymy się, że wrócili do nasi ambitni studenci z ubiegłego roku.

Jest to dla nas najważniejszy wyznacznik sukcesu jak również uśmiechnięte twarze kursantów, które dają nam motywację do pracy. Rozpoczęliśmy kursy dla każdej grupy wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania z języka angielskiego i niemieckiego. Doskonale wyposażone sale szkoleniowe stwarzają sprzyjające warunki do nauki, a doświadczona i wykwalifikowana karda lektorska koncentruje się w dużej mierze na uświadomieniu kursantom korzyści płynących z nauki języków oraz w przełamaniu wciąż istniejącej bariery wypowiadania się w języku obcym.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby polepszyć swoja znajomość języków obcych, gdyż MADISON to rzetelna i sprawdzona marka.