Angielski dla dzieci w wieku 4 - 7 lat

We wrześniu tego roku szkolnego rozpoczął się kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Ciekawie prowadzone zajęcia pod okiem wykwalifikowanych lektorów będą niezapomnianą przygodą z językiem obcym.

Przyjazna atmosfera i lekcje oparte na zabawach i śpiewaniu przybliżą dzieciom angielskie kolory, liczby, alfabet a także mnóstwo sówek i zwrotów z życia codziennego. Nauka języka od najmłodszych lat jest niezwykle skuteczna, ponieważ dzieci z łatwością przyswajają nowe słownictwo, uczą się prawidłowej wymowy i intonacji.

Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu po 40 min. Jest to optymalna częstotliwość w procesie uczenia się języka obcego gwarantująca ciągly kontakt z angielskim.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (4 - 8 osób) a cena wynosi już od 11 zł za spotkanie.

Więcej informacji w zakładce Oferta.