UWAGA maturzyści

Kursy dla maturzystów rozpoczęte! - można jeszcze dołączyć

Szkoła Językowa Madison organizuje kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka angielskiego i niemieckiego zarówno na poziomie rozszerzonym jak i podstawowym.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą skutecznie przygotować się do części pisemnej i ustnej egzaminu aby osiągnąć wynik gwarantujący większe szanse w rekrutacji na studia. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera, a praca jest efektywna dzięki małym grupom (5 - 8 osób) i doświadczeniu lektorów w przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

W zależności od potrzeb można uczęszczać na kurs standardowy (2 lekcje/tyg.) lub intensywny (4 lekcje/tyg). Nasze indywidualne podejście do potrzeb kursanta sprawi, że skutecznie nadrobisz zaległości, popracujesz nad swoimi słabymi umiejętnościami językowymi i dopracujesz te mocne. Cena kursu zależy od ilości uczestników w danej grupie a wynosi od 11 zł za lekcję.

Więcej informacji w zakładce Oferta.