END OF SCHOOL YEAR

Takiego sukcesu można pozazdrościć!

Dnia 30 czerwca o godz. 16:45 pożegnaliśmy obecny rok szkolny w gronie nauczycieli, rodziców i uczniów Centrum Języków Obcych Madison. W programie artystycznym wsytąpiły dzieciaki i młodzież w wieku 5-14 lat. Występ otworzyliśmy znanym utworem Queen - Rock you, a zakończyliśmy wykonaniem na żywo, przez 2 skrzypaczki oraz solistkę, utworu What a wonderful world Louisa Armstronga. Młodzież przygotowała zabawne skecze tylko w języku angielskim, a najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali mini-scenki w muzycznej oprawie. Nie zabrakło także wesołego utworu śpiewanego prez wszystkich uczestników imprezy - In the jungle the mighty jungle the lion sleeps tonight, do którego podkład muzyczny na gitarze wykonał jeden z 4-klasistów. Występ wypadł znakomicie, co można było odczytać z twarzy publiczoności, na których rysowały się emocje rozbawienia, wzruszenia i dumy.

Wygląda na to, że uczniowie Madison to ambitna młodzież, która poza regularną nauką angielskiego/niemieckiego, uczęszcza także na dodatkowe zajęcia w szkole muzycznej, na treniningi karate, tenisa stołowego, pływania, cheerleaderek, tudzież tańca nowoczesnego. Nie omieszkamy wspomnieć, że w tych dziedzinach osiągają sukcesy na szczeblu nie tylko regionalnym, ale także ogólnopolskim, czego szczerze gratulujemy!!

Życzymy Wam zatem wytchnienia nie tylko od intensywnej nauki angielskiego, ale także innych dodatkowych zajęć pozalekcyjnych i oczywiście szkoły :)

Have a wonderful summer and see you in the next school year!!

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia na naszej stronie www oraz facebooku (dostępne dla przyjaciół). Więcej zdjęc i filmików wkrótce.