OGŁOSZENIE!

Dzień dobry Kochani długo zastanawialiśmy co oprócz prywatnej pomocy możemy zrobić wspólnie dla naszych Braci z Ukrainy i wymyśliliśmy, że będziemy robić to co potrafimy najlepiej - uczyć! ??

Wśród smutnych wiadomości docierających do nas zza wschodniej granicy mamy również i takie, które niektórym mogą poprawić nastrój, chociaż trochę.??

W związku z tym, że sytuacja jest nadzwyczajna, a my nie mamy możliwości pomóc bezpośrednio za granicą, chcielibyśmy wesprzeć naszych Sąsiadów tutaj na miejscu. ?????

Zachęcamy do kontaktu wszystkich ukraińskich Rodziców, którzy zostali zmuszeni do ucieczki z własnego kraju wraz z Dziećmi.

Zapraszamy do nas na nieodpłatne zajęcia ? Dzieci i Młodzież, które lubią język angielski, a ich edukacja na Ukrainie została drastycznie przerwana. My umożliwimy Wam kontynuację tej nauki. ?

Nasi Kursanci oraz Nauczyciele przyjmą Wasze Pociechy z otwartymi ramionami i postarają się, by choć na chwilę wszyscy zapomnieli o troskach. Z radością pomożemy Waszym Dzieciom w kontynuacji normalnego życia na jakie zasługują, poprzez bieżąca naukę oraz stabilny rozwój. ?

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie pod nr. tel. ☎533 847 239 oraz ☎607 385 776