Dni Otwarte w Placówkach Madison Learning Academy

Chcesz zapisać swoją Pociechę na kreatywne zajęcia dodatkowe dzięki którym w sposób naturalny podszlifuje swoją wiedzę nadrobi materiał programowy, zwiększając dodatkowo swoje umiejętności poznawcze? Nie chcesz przy tym kupować przysłowiowego "kota w worku"? To oczywiste. A może Twoje Dziecko uczęszcza na nasze zajęcia, ale chciałbyś zobaczyć jak one wyglądają od środka? Przed Tobą egzamin ósmoklasisty albo matura do której chcesz się odpowiednio przygotować?

Nasze drzwi są dla Was zawsze szeroko otwarte, dodatkowo na podsumowanie kolejnego semestru zapraszamy Was serdecznie na Dni Otwarte, podczas których możecie odwiedzić wybrane placówki naszej szkoły w trakcie trwania zajęć i przekonać się osobiście jak wyglądają!
Aktualne harmonogramy znajdziecie w linku: https://madison.edu.pl/aktualnosci/276-plan-zajec-2022-r

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne:

• Dla maluchów
  • Dla dorosłych
  • Dla uczniów szkoły podstawowej
  • Pogotowie maturalne - skrojone na potrzeby licealistów

Z nami nie tylko nauczysz się, ale przede wszystkim ZROZUMIESZ!

Przyjdź na Dni Otwarte i przekonaj się sam.

Szczegóły uzyskacie pod nr. tel. 533 847 239 oraz 607 385 776