Aktualności

Kurs z dofinansowaniem w Limanowej (online,stacjonarnie)

Dofinansowanie nauki języka angielskiego dla pracujących dorosłych.

W województwie małopolskim można uzyskać dofinansowanie do nauki języków obcych na dwa sposoby:

1. Poprzez Krajowy Fundusz Szkoleniowy KFS w lokalnym urzedzie pracy. Z początkiem każdego roku kalendarzowego urząd pracy ogłasza nabór na wnioski i wówczas należy śledzić stronę interntową lub być w kontakcie z pracownikiem urzędu z odpowiedniego działu, gdyż termin na złożenie wniosku jest zazwyczaj krótki.

 

2. Drugą opcją dofinansowania jest projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa

Aplikacja do projektu odbywa się do wyczerpania środków i nabór ogłaszany jest zazwyczaj z początkiem roku kalendarzowego.

Można uzyskać nawet do 80% dofinansowania do nauki języka obcego. Każdy kurs kończy się egzaminem certyfikującym. ????  W ramach tych projektów organizujemy kurs języka obcego, którego celem jest podwyższenie kompetencji osób dorosłych mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie województwa małopolskiego. Kierunek Kariera skłania się w kierunku bardziej użytkowym, potrzebnym w sytuacjach życia codziennego. Z Kolei Kierunek Kariera Zawodowa, jak nazwa wskazuje, za cel stawia nabycie wiedzy praktycznej niezbędnej w wybranej branży.

Jest to projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Dla większości kojarzy się to tylko z zawiłościami i trudnościami. Tak nie jest, prowadzimy każdego, krok po kroku, do samego końca przez wszystkie procedury od wypełnienia formularza zgłoszeniowego po egzamin i rozliczenie bonów szkoleniowych.

Jeśli jesteście Państwo chętni na naukę, zapraszamy do kontaktu pod numerem 607-385-776. Czekamy na Was :)

Informacja o otrzymanym dofinansowaniu z Polskiego Funduszu Rozwoju

Dokumenty

Kontakt

+48 607 385 776
+48 533 847 239

Adres

Akademia Nauki Madison

ul. Jana Pawła II 19, 34-600 Limanowa