MadiSummer 2018

Przypominamy, że zapisy na MadiSummer 2018 już trwają! To już VII edycja warsztatów dla dzieci od 4 r.ż. i młodzieży.

Jak zawsze możecie liczyć na dużo emocji, śmiechu, nowych znajomości oraz doświadczeń. W tym roku warsztaty nie tylko w języku angielskim, ale również niemieckim!

Zachęcamy do zapisów w naszym biurze oraz telefonicznie (533 847 239) do 19.04.2018R.

W tym roku w programie:
• Paintball – w podziale na drużyny będziemy obmyślać strategię jak się nie dać przeciwnikom i wygrać! Młodsze dzieciaki będą się uczyć jak precyzyjnie strzelać do tarczy.
• Be smart work hard – zajęcia latino dance solo, kickboxing i trening obwodowy cross
• Planteratrium astronomiczne – obserwacja słońca i planety Wenus + to co zobaczycie sami tematyczna projekcja filmowa i ciekawe fakty zaprezentują nam pracownicy planetarium
• Prawdziwy biwak ( z noclegiem!)– zabieramy Was na camping - sleeping, singing, dancing and playing. Pamiętajcie by zabrać pianki na smoresy;)
• Orientacja w terenie, podchody w języku angielskim i niemieckim. Poszukiwania skrzyni skarbów!
• Igrzyska sportowe – integracja, rywalizacja, satysfakcja
• Energylandia – mega dawka adrenaliny na resztę wakacji!

Termin : 25-30 czerwca

Koszt : 495 zł płatne do końca kwietnia