Aktualności

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!

NASZE SZKOLNE „PEREŁKI”, nasi uczniowie pokazują, że kursy językowe pomagają nie tylko poprawić oceny w szkole, ale również rozwijać się poza podstawą programową i osiągać sukcesy na dużo wyższym poziomie.


Anna Zięba została lauretką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Tym samym Ania znalazła się w 16 najlepszych uczniów w całym województwie.

Z kolei Julia Niemiec zdała egzamin IELTS Academic, umożliwiający jej studiowanie za granicą. Jednocześnie potwierdziła swoją znajomość języka angielskiego na poziomie C1, czyli zaawansowanym (jest to poziom wymagany w pracy nauczyciela w szkole średniej).

Dziewczynom jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim naszym uczniom życzymy podobnych sukcesów!

Informacja o otrzymanym dofinansowaniu z Polskiego Funduszu Rozwoju

Dokumenty

Kontakt

+48 607 385 776
+48 533 847 239

Adres

Akademia Nauki Madison

ul. Jana Pawła II 19, 34-600 Limanowa